Про нас

Про нас

Історія початку

Ми сучасна компанія, заснована в Ужгороді. Закарпатська область межує з Угорщиною, Польщею, Румунією та Словаччиною. Тому таке вигідне розташування дозволило налагодити доставку продукції з Європи.

Наші цілі

Насамперед зробити товари з Європи більш доступними для українців. У нас завжди можна знайти італійські макарони та каву, угорські та польські паштети, найсмачніші солодощі, все для кухні та прання.

Наше бачення

Будь-яка людина, яка побувала в Європі, особисто зуміла переконатися, що якість продукції на прилавках тамтешніх супермаркетів набагато краща. Євростандарти значно відрізняються від українських та російських. Так завжди і так залишається. Тому їжа та побутова хімія на порядок краще.

Що ми насправді робимо?

Наша основна діяльність спрямована на роботу із оптовим покупцем. Однак є групи товарів, які можна придбати у роздріб. Усі необхідні відомості можна знайти на сайті або уточнити у менеджера.

Що ми можемо зробити для вас?

Для зв’язку з менеджером телефонуйте:

066-66-18-730 (Федір)

096-004-07-17 (Ольга).

Також ви можете написати нам на нашу електронну адресу:

[email protected]

Європейські продукти значно відрізняються від українських та російських своєю високою якістю. Тому їжа та побутова хімія на порядок краще.

Адресна доставка по місту Ужгород:

Термін виконання доставки у робочі дні з 17.00 – 21.00 від 1 до 3 днів. Доставка здійснюється до під’їзду. Вартість доставки – 40 гривень. Якщо доставка термінова, звертайтесь до менеджера за телефоном 0666618730 Федір.

Транспортна компанія Нова Пошта:

Доставка по всій Україні приблизно за 1-3 дні (залежно від регіону). Оплата доставки за тарифами транспортної компанії під час отримання. Відправлення у будні. Прорахувати вартість доставки можна тут: Калькулятор Нової Пошти

Транспортна компанія Delivery (Делівері) зі знижкою 7%:

Доставка по всій Україні, приблизно 1-3 дні (залежно від регіону) за тарифами служби Делівері. Попередня плата за товар на картку Приват Банку. Надсилання щодня. Прорахувати вартість доставки можна тут: Прорахувати..

Для вашого вибору є величезний асортимент Європейських товарів найвищої якості за порівняно невеликими цінами на будь-який смак.

Велика кількість наших клієнтів після першої покупки вже не може відмовитися від наших послуг, оскільки ми робимо все для їхнього комфорту та благополуччя.