Доставка та оплата

Доставка та оплата

Оплата та доставка:

Сплатити замовлення можна такими способами: післяплатою (з обов’язковою передоплатою) або по повній передоплаті на картку Приват банку. Мінімальна сума замовлення складає 5000 грн.

Ваші замовлення будуть надіслані протягом 5 робочих днів після оплати замовлення. Якщо ж ви вибрали спосіб оплати «На карту ПриватБанку», то Ваше замовлення надсилається тільки після надходження коштів на карту ПриватБанку. Якщо ж ви обрали цей спосіб оплати і не сплатили своє замовлення протягом 5 робочих днів, то Ваше замовлення автоматично анулюється. Якщо Ви обрали спосіб оплати “Післяплатою”, то менеджер бере передоплату (сума передоплати не включається до суми Вашого замовлення), яка не повертається, якщо Ви відмовилися від посилки.

Наприклад жителі інших міст мають можливість отримати замовлення до будь-якого відділення кур’єрської служби Делівері та Нової Пошти. Доставка вам буде коштувати недорого, тому що ми маємо можливість відправляти посилки зі знижкою від служби доставки, а також намагаємось використовувати свої пакувальні матеріали, що значно заощадить вартість вашої доставки. Від моменту оформлення замовлення збирається протягом 2-5 робочих днів. Тут можна відстежити замовлення Відстежити…

ШАНОВНІ ПОКУПЦІ! Перш за все обов’язково перевіряйте комплектність і цілісність товару при отриманні його у перевізників. Крім того, перевірка при отриманні вантажу підвищує можливість отримати від перевізника компенсацію за розбитий або втрачений вантаж. Тому, у свою чергу, якщо ви забрали посилку не перевіривши її на пошті, інтернет-магазин getfood.com.ua має право відмовити вам у відшкодуванні збитків за розбитий або втрачений поштою вантаж.

Способи доставки:

Адресна доставка містом Ужгород:

Термін виконання доставки у робочі дні з 17.00 – 21.00 від 1 до 3 днів. Доставка здійснюється до під’їзду. Вартість доставки безкоштовна! Якщо доставка термінова, звертайтесь до менеджера за телефоном 0666618730 Федір.

Транспортна компанія Нова Пошта

Доставка по всій Україні приблизно за 1-3 дні (залежно від регіону). Оплата доставки за тарифами транспортної компанії під час отримання. Відправлення у будні. Прорахувати вартість доставки можна тут: Калькулятор Нової Пошти

Транспортна компанія Delivery (Делівері) зі знижкою в 7%.

Доставка по всій Україні, приблизно 1-3 дні (залежно від регіону) за тарифами служби Делівері. Попередня плата за товар на картку Приват Банку. Надсилання щодня. Прорахувати вартість доставки можна тут: Прорахувати вартість.